۳۱امین کارگاه شخصیت شناسی به شیوه MBTI

دوشنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۶ الی ۲۰ و جمعه ۲۱ شهریور ساعت ۹ الی۱۳

new banner

ثبت نام 30امین کارگاه شخصیت شناسی به شیوه MBTI

ثبت نام ۳۰امین کارگاه شخصیت شناسی به شیوه MBTI

  =========================================   بعد از موفقیت خانه توانگری طوبی به اخذ مدرک بین المللی برگزاری حرفه ای آزمون MBTI  ، تجربه ۸ ساله برگزاری این آزمون کاربردی در ایران را با استانداردهای جدید دنیا در آمیخته ایم و بیست و یکمین کارگاه ۸ ساعته  را با تغییرات جدید ارائه میکنیم تغییرات جدید :

 1. آزمون فرم M  در ابتدای دوره
 2. قبل از شروع کلاس فایلهای لازم برای مطالعه برای شما ارسال میشود
 3.   اسلایدهای درسی را در کلاسور مخصوص دوره در ابتدای دوره دریافت خواهید کرد
 4. یکساعت و نیم به زمان کارگاه اضافه شده است

سهیل – ۲۶ ساله – تهران بعد از مدتها تصمیم گرفته بودم برای افزایش حقوقم به مدیرعامل شرکت نامه بزنم. با کمی تامل فهمیدم بهتر است با تیپی مثل ایشون که برونگرا و شهودی هستند و البته منظم، غیر از نامه نگاری دیداری حضوری نیز باید موثر باشد. وقتی از دفترشون گرفتم و در کمتر از ۳ دقیقه صحبتم را کردم. سعی کردم تصویر بزرگتر از حقوق افزوده را بهشون نشان دهم و بعد نامه را تحویل دادم. برای این سه دقیقه ساعتها فکر کرده بودم. دوره MBTI  را گذرانده بودم و البته در ناباوری همکارانم موفق شدم ۳۰%  ترفیع دریافتی بگیرم

——————————————————–

نسترن ۲۸ ساله – کارشناس صنایع – کرج اشکال کارم این بود که خواستگارانم را معطل میکردم . با اینکه نه در شان و شخصیت ما بود و نه کسی از من تحصیل کرده انتظار داشت، ولی  انگاری وسواسی شده بودم. پاسخ هر فرد را  چند ماه به تعویق می انداختم! در جلسه سوم کارگاه فهمیدم کارکرد غالب من جمع آوری اطلاعات است و فهمیدم چقدر کارکرد تصمیم گیری نهایی را در لایه های زیرین شخصیتم پنهان کرده ام ! نمیگویم معجزه شد اما من واقعا خودم راتغییر دادم. دیگر به خودم انگ وسواسی نزدم و کارکردهای تصمیم گیرنده ام را تقویت کردم و خبر خوب اینه که یکی از خواستگاران قبلی ام مجددا تماس گرفت و هم اکنون در استانه نامزدی هستیم

———————————————————–

چند هفته ای از دوره ام بی تی آی که با شما گذروندم میگذره با خودم میگم ای کاش تمام آدمای اطرافم این دانش رو داشتن و من نداشتم ولی خیلی روی روابطم و تفسیرم از واکنش ادمها تاثیر داشته سازگاری ویژه در من ایجاد کرده!!!

—————————————————–

آقای دکتر اگر هزار بار ازتون تشکر کنم برای دوره ای که تو ساری برگذار کردین بازم کمه، اینقدر mbti برای من جذابه و تو من علاقه و شور و شوق ایجاد کرده که اصلن افسوس می خورم چرا زودتر باهاش آشنا نشدم.

——————————————————-

سلام آقای دکتر با این اوصافی که از جلسه ساری داشتید من و همسرم کلی حسرت خوردیم که اونجا رو ازدست دادیم. البته جلسه mbti23 تهران برای ما خیلی خیلی مفید بود. و احساس میکنیم تونستیم علت خیلی از تفاوتهامون رو بهتر درک کنیم. و تا اینجا تو سازگارشدنمون در جنبه های مختلفی تونسته بهمون کمک کنه. همیشه دعاگوی شما هستیم.

کارگاه آموزشی MBTI =Myers-Brigges Taype Indicatorچیست ؟
در این کارگاه آموزشی، با یکی از مشهورترین ابزار علمی دنیا در زمینه شناخت توانمندیهای شخصیتی آشنا میشوید و درخواهید یافت که ۱۶ تیپ شخصیتی در دنیا وجود دارد که در ۴ مشرب دسته بندی میشوند. سپس با ۴ کارکرد شخصیتی درون خود ( اصلی/کمکی/ سوم/ مغلوب ) آشنا میشوید. وقتی تیپ خود را شناختید متوجه بسیاری از تفاوتها و شباهتهای خود با ۱۵ تیپ دیگر میشوید و لذا وارد روابطی میشوید که با مشرب شما سازگارتر باشد و کارهایی را بر میگزینید که با تیپ شما بهره وری های اساسی ایجاد کند. اگر الان در کاری مشغول هستید، به سرعت دست به کار میشوید تا تغییرات جدیدی در همین محل ایجاد کنید و همکارانتان را متحیر خواهید کرد. در ایران نیز مدتیست که بخش منابع انسانی شرکتهای غول پیکر از این ابزار استفاده خوبی میکنند. اگر قصد مهاجرت به خارج ایران را دارید، نتیجه تست و تفسیر آن را وقتی در رزومه خود دارید، احترام کارفرمایان را بر خواهید انگیخت.

این کارگاه بدرد چه کسانی میخورد ؟

 • کلیه افرادی که مایل به استخدام، مصاحبه شغلی، ارتقای موقعیت سازمانی یا صنعتی هستند.
 • کلیه کسانی که در حوزه بازاریابی MARKETING و فروش SALE فعالند و میدانند شخصیت خوانی مشتری چقدر در فروش موفق تر ایشان تاثیر دارد .
 • مسوولین روابط عمومی PR و منابع انسانی HR و آموزش سازمانها و کمپانیهای به روز کشور
 • کلیه کسانی که در روابط عاطفی خود دچار سوء تفاهم، فهمیده نشدن، تردید یا کندی پیشرفت هستند ( مباحث پیشرفته MBTI میپردازد به روابط عاطفی )
 • کلیه کسانی که بحثهای شخصیت شناسی زنانه و مردانه ( آرکتایپها) را شرکت کرده اند و لذت برده اند با این ابزار جدید از توان شخصیت خوانی خود حیرت خواهند کرد.
 • دانشجویان روانشناسی و مشاوره نحوه دقیق کار با این ابزار را خواهند آموخت.

—————————————————————

کارگاه MBTI  شامل پیدا کردن تیپ شخصیتی ۱۶ گانه  + مشرب ۴ گانه + کارکردهای ۴ گانه میباشد

کارگاه شما آیا پیش نیاز میخواهد ؟ خیر !

 • کارگاه اول دوشنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۶ الی ۲۰
 1. ابتدا براساس فرم M آزمونMBTI-2013  ، براساس استاندارد اصلی موسسه  CPP ، آزمون برگزار میشود
 2. دکتر شیری با تدریس ۸ نکته کلیدی در ترجیحات PREFERENCE به دانشجویان کمک میکند تیپ خود را بیابید ؛ شما با دایکوتومیهای شخصیتی آشنا میشوید
 3.  سپس سراغ تعیین مشرب شما میرویم ( ۱۶ تیپ داریم در ۴ مشرب ( سنتی / تجربه گر / آرمانگرا / ادراکی ). آنگاه نقطه ضعفهای مشرب خود را تصحیح میکنید .
 4. جزئیات تیپ خود را میخوانید
 • کارگاه دوم جمعه ۲۱ شهریور ساعت ۹ الی ۱۲
 1. تبپوگرام
 2. کارگردهای ۴ گانه و TYPE DEVELOPMENT  در عمر
 3. رابطه عاطفی و MBTI از جذاب ترین بخشهای این دوره خواهد بود و نکات جالبی درباره  قدرتها و تله های عاطفی تیپ خود و مشربهای سازگار خواهید آموخت

 


 • حقایق آماری کمک کننده درباره MBTI
  • ایا میدانید بیش از ۳٫۵ میلیون نفر در ۵ سال گذشته در بزرگترین مراکز کاری، مراکز مشاوره شغلی و مراکز بهبود روابط عاطفی در سراسر دنیا به ویژه ایالات متحده، تست MBTI را انجام داده اند.
  • باربارا تایگر از بهترین مدرسان ام بی تی ای میگوید در ۲۵ سال گذشته بحثهای این درس به ۳۰ میلیون نفر در دنیا برای رشد فردی و کاری کمک جدی کرده است.
  • موسسه FORTUN 500 که از معتبرترین مراکز ارزیابی موسسات موفق ثروت افرینی دنیا میباشد معتقد است که MBTI موثرترین ابزار بهبود ارتباطات میان فردی است.
  • آیا میدانید اکثر تستهای موسوم به ام بی تی ای در سایتهای ایرانی شما را به اشتباه خواهند انداخت؟
  • ایا میدانید ۴۰٪ کسانی که حتی تست اصلی را میدهند، تیپ شخصیتی خود را اشتباه در می آورند و ما به همین علت کل بردارهای ۴ گانه تعیین تیپ را تدریس میکنیم و با کمترین خطا تیپ شخصیتی خود را کشف میکنید؟
  • مهلت شنبه ۱۵ شهریورساعت ۲۴ 
   • هزینه ثبت نام :
   • دو کارگاه  جمعا ۸ساعت +  کتاب  + پرینت اسلایدها  در کلاسور مخصوص دوره+ کارت تیپ + آزمون فرم M و پاسخش ۳۸۰ هزار تومان
   • با ثبت نام زودرس تا جمعه ۱۴ شهریور  ۳۴۵ هزار تومان پرداخت کنید( ۳۵ هزار تومان تخفیف )
   • با همسر یا نامزدتان  اگر شرکت میکنید ، از تخفیفهای بیشتر ما استفاده کنید و به جای ۳۸۰+۳۸۰، رقم ۶۳۰ را  یکجا پرداخت کنید .(۱۳۰ تخفیف تشویقی)
   • امکان پرداخت بخش بخش برای دانشجویان خانه توانگری مقدور است
   • کلیه تخفیفها تنها تا  روزجمعه ۱۴ شهریور تیرقابل استفاده هستند .

واریزها : واریز ها فقط به بانک پاسارگاد صورت می گیرد .شماره حساب:۳۰۷۸۰۰۰۱۰۸۵۵۲۷۰۱ شماره کارت:۵۰۲۲۲۹۱۰۱۸۹۲۰۶۲۷

 • نحوه ثبت نام :
 1. ابتدا به موسسه تماس بگیرید که جا موجود باشد ۸۸۸۴۷۵۹۴
 2. به محض واریز لازم است  به موسسه تماس بگیرید تا  نام شما ثبت شود و ای میل به موسسه class@doctorshiri.com  بزنید حاوی اطلاعات زیر : نام + نام خانوادگی + تحصیلات +  آدرس معتبر + تاریخ تولد + شغل( پست + سازمان یا شرکت )  +  اطلاعات واریز ( ۴ رقم آخر کارت بانکی + نام بانک+ ساعت و تاریخ واریز + کد پیگیری واریز+ مبلغ واریز )
 3. پرداخت  به حساب خانه توانگری در بانک پاسارگاد .
 4. شماره کارت:۵۰۲۲۲۹۱۰۱۸۹۲۰۶۲۷

 5. شماره حساب خانه توانگری:۳۰۷۸۰۰۰۱۰۸۵۵۲۷۰۱
 6. سیستم ثبت نام از طریق بخش registration  سایت به علت مشکل حسابداری فعلا برقرار نمیباشد

برای شرکت در دوره بعدی و اطلاع یافتن از زمان تشکیل آن عدد ۳ را به شماره ۲۱۸۸۸۴۷۵۹۳ پیامک فرمایید.

اسلایدهای معرفی بهتر دوره :
——————————————————————————————————————————————-
15 پاسخ
 1. مهسان
  مهسان گفته:

  استاد عزیز این کلاس همون کلاس مهارت ارتباطی و همون کلاس پیش نیاز دوره ازدواج مثبت هست؟ اگر کلاس مهارت ارتباطی نیست برای من که درونگرا و دوستیابی خوبی ندارم بدرد بخور هست یا بهتر هست که صبر کنم دوره مهارت ارتباطی را شرکت کنم؟ واقعا افراد درونگرایی بودن که با شرکت در دوره مهارت ارتباطی خیلی بهتر و شادتر شدن؟؟؟

  پاسخ
 2. حامد سرهنگ پور
  حامد سرهنگ پور گفته:

  کاش ساعت کلاس هایروز جمعه و شنبه رو برای دوره ٣٠ جابجا می کردین تا برای ماهایی که از شهرستان میایم راحت تر باشه !

  پاسخ
 3. sara
  sara گفته:

  سلام ، من یه اعتراض به پشتیبانی سایت دارم الان می خواستم این دوره رو ثبت نام کنم باید عضو باشم که قبلا با همین ایمیل عضو بودم ولی رمز رو فراموش کردم و هرچقدر هم منتظر می مونم که رمزی به ایمیلم ارسال بشه خبری نیست ، در مورد سامانه پیامک کوتاه هم که فکر کنم اصلا فعال نیست چون هیچ وقت پیامی نمی گیرم می خواستم ببینم مشکل از کجاست و من رو راهنمایی کنید چون من فقط با همین ایمیل کار می کنم و ایمیل جدید دیگه ای ندارم که بخوام عضو شم

  پاسخ
  • iranmbti
   iranmbti گفته:


   سارای گرامی
   من الان مرقومه شما را در سایت IRANMBTI خواندم و متاسف شدم که بخش ثبت نام ما پاسخگوی شما نبوده ( مرخصی تابستانی و تغییرات درونی بخش IT)
   ازتون خواهش دارم شماره تماسی برای من بفرستید تا بلافاصله از IT باهاتون هماهنگ کنند
   با این حال عرض من را دقت کنید :
   ثبت نام از طریق پایانه سایت به علت conflict سیستم با درگاه بانکی فعلا متوقف شده و راه ساده تری در پیش رویتان گذاشته ایم :

   ۱- تماس برای بودن جا ( که هست )
   ۲- واریز مبلغ
   ۳- ارسال مشخصات واریز ( ساعت-مبلغ-روز-۴ رقم آخر کارت) + اسم + تحصیلات+تولد+ شغل+ آدرس تلفن به ای میل class@doctorshiri.com

   پاسخ
 4. ایمان
  ایمان گفته:

  سلام
  آقای دکتر شیری شما و همکارانتان قطعا مورد احترام و اعتماد ما هستید. سوالی که برای من وجود داره اینکه که چرا هزینه این دوره با درآمد کارمندان و دانشحویان و یا بهتر بگم متوسط درآمد جامعه هم خوانی ندارد؟(نخواستم از لفظ گران استفاده کنم چون ارزش چنین دوره هایی به مراتب بالاتر از هزینه مادی آن است.)

  پاسخ
  • iranmbti
   iranmbti گفته:

   ایمان عزیز
   کلیه دوره ای متناسب با پیشرفتهای کاری CAREER DEVELOPMENT متناسب با ارزشی که ایجاد میکنه و محتوای خودش ، تعیین قیمت میشود که در سیستمهای حرفه ای نمیتونه ارزون باشه
   من خودم واسه کارگاه آخر CPP دویست میلیون ریال هزینه کردم و ۱۸ نفر از سراسر دنیا بودیم !!! پذیرفته ام که بازی حرفه ای چنین اقتضائاتی داره
   کتابهای گرون ، جزوه های گرون …
   هزینه ای که ما در ازای یک کارگاه کامل + آزمون و کتاب و… با استاندارد CPP میگیریم تقریبا معادل هزینه یک آزمون ON-LINE این موسسه با گزارش حرفه ای هست ( بدون یک دقیقه دیدار با مربیان و رفع اشکال و ….!)
   بااین حال پیشنهاد من اینه از شرایط پرداخت بخش – بخش استفاده کنید زیرا این ابزار ارزش سرمایه گذاری داره

   پاسخ
 5. نسرین
  نسرین گفته:

  جناب آقای دکتر شیری سلام من با Mbti برای اولین بار در گفتگوی شما با آقای شعبانعلی آشنا شدم در سایت متتم وهمچنین با تحلیل رفتار متقابل که خیلی به من در فهم بهتر این مهم کمک کرد مسئله اصلی من شغلی است که دارم که با توانایی های من اصلا هماهنگ نیست و از آنها استفاده نمی کنم و بدرد آنجا نمی خورد من کارشناس مامایی هستم که به دلیل یک سری مسائل به همه علاقه ای که به رشته ام داشتم بعد از گذراندن طرح به کار ادامه ندادم و برای امرار معاش در یک شرکت خصوصی راهسازی در ابتدا در بخش حسابداری و بعد اداری مشغول شدم که تا هم اکنون هم ادامه دارد آنقدر ترس در وجودم رخنه کرده بود که دنیا ی خودم را خیلی کوچک و محدود به آنجا کردم بعد از چندسال تلنگری به من خورد که با خودم گفتم تا کی می خوای ادامه بدی و ۳۰ سال بعد مثل همکارت می خوای افسوس بخوری برای همین در کلاس های ماساژ شرکت کردم با طب سوزنی آشنا شدم و دوره های طب سنتی ایران را گذراندم ولی هنوز نتوانستم کار در شرکت را رها کنم و الان یک یا دو روز در هفته به کار ماساژ مشغولم ولی گاهی به صورت دوره ای دچار کمبود اعتماد به نفس میشم که نمی دانم چرا با وجودی که بیشتر کارم مورد تایید قرار گرفته الان هم بعد از شنیدن فایل صوتی شما در کلاس های تحلیل رفتار متقابل شرکت کردم لطفا مرا راهنمایی فرمایید Mbti به من کمک می کند

  پاسخ
  • iranmbti
   iranmbti گفته:

   ابزار تیپ شناسی MBTI، به شما کمک می کند تا در زمینه های تجاری، خودشناسی و ارتباط پیشرفت های قابل ملاحظه ای کسب نمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره چیستی و سوابق این ابزار به صفحه زیر مراجعه بفرمایید
   درباره MBTI
   برای سوالات از دکتر شیری به لینک زیر مراجعه کنید
   سامانه پرسش و پاسخ

   پاسخ
 6. علي دهقان
  علي دهقان گفته:

  درود بر شما
  می خواستم بگم که این موضوع خیلی می تونه تو رشته کاری من مفید باشه. مثلا تو بحث حوادث شغلی و بررسی علل آن می توان با توجه به تیپ شخصیت افراد آسیب دیده علت حادثه را پیدا کرد.
  ولی اطلاعات زیادی از mbti ندارم. میشه لطف کنین کمکم کنید.
  سپاس فراوان

  پاسخ
 7. شادی
  شادی گفته:

  با عرض سلام و احترام
  آیا امکان داره ازطریق آموزش از راه دور ، مثلا ارسال فایل کلاس برگزار شده از این دوره ها بهره مند شد؟ خواهش میکنم اگر ممکنه برای شهرستانیها هم امکاناتی در نظر بگیرید.واقعا ممنون میشم.

  پاسخ
  • iranmbti
   iranmbti گفته:

   سلام دوست عزیز
   از اینکه به این مبحث علاقه نشان داده و پیگیر آن هستید بسیار خوشحالیم. آموزش از راه دور یکی از پروژه های بزرگ خانه توانگری طوبی می باشد که هنوز کار بر روی آن ادامه دارد. مسلما در آینده ای نزدیک از امکانات فوق العاده آن بهره خواهید برد. ولی فعلا این سایت با ارسال منظم مقالات و مطالب آموزشی که در آن قرار دارد بخشی از این کار را به انجام رسانده است.
   موفق باشید

   پاسخ
 8. دورنا
  دورنا گفته:

  سلام دکتر شیری من امسال کنکور تجربی دادم و باید برای انتخاب رشته آماده بشم به نظرشما شرکت تو این دوره برای من مفیده؟یا دوره ی دیگری باید بیام؟واینکه من تبریز هستم شما تبریز دوره ای نخواهید داشت؟ضمنا انتخاب رشته باید تاقبل شهریور انجام بشه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *