گزارش دوره پیشرفته MBTI & Grip – MBTI

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دانشجویان محترم خانه توانگری طوبی

جمعه ای که گذشت روز بسیار خوبی برای دانشجویان MBTI خانه توانگری طوبی بود. از این جهت که اولا دانشجویان پیشین دوره MBTI همدیگر را ملاقات کردند و دوما اینکه جزو اولین کسانی بودند که در دوره پیشرفته MBTI شرکت کرده بودند. در این دوره مطالب بسیار مفیدی در مورد MBTI و بحث بسیار جالب GRIP ارائه شد. بسیاری از دوستانی که در این دوره شرکت کردند به این نکته اذعان داشتند که در زندگی خود تجربه گیر افتادن در شرابط سخت و دشوار را داشته اند. به همین دلیل خیلی خوب با مطالبی که دکتر شیری ارائه دادند ارتباط برقرار کردند.

این کلاس نیز همانند دیگر کلاس های MBTI به صورت کارگاهی برگزار شد. دانشجویانی که در این دوره شرکت کرده بودند کاملا در بحث های مطرح شده شرکت می کردند و به اظهارنظر می پرداختند.

ما از این کلاس عکس های زیادی انداخته ایم که می توانید در ادامه آنها را مشاهده کنید.

اگر این کلاس را از دست داده اید، در روز ۸ اسفند ماه، داریم دوره جدید MBTI پیشرفته رو برگزار می کنیم. این دوره اختصاص داره به حل تعارض Conflict و MBTI . اطلاعات تکمیلی درباره این دوره رو تو سایت قرار خواهیم داد.

 

دپارتمان MBTI

خانه توانگری طوبی با ارائه خدمات توسعه و تعالی منابع انسانی با مدیریت دکتر علیرضا شیری مربی بین المللی mbti با مدرک از CPP میباشد که سالهاست در زمینه خدمات تخصصی این ابزار در ایران به شرکتها و مدیران زحمتکش کشور ، به خدمت مشغولند. شما با تماس به ۰۲۱۲۲۷۸۱۳۲۴ میتوانید اطلاعات زیادی در این باره کسب کنید

More Posts - Website

Follow Me:
Google Plus

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ارسال کنید

به گفتگو درباره این پست بپردازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *