یک رهبر درونگرا مؤسس قدرتمندترین موتور جستجوی جهان – (Larry Page)

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

۵ ابردرونگرای دنیا چه کسانی هستند و چگونه به موفیت دست یافتند؟ قسمت دوم – Larry Page

ما در عصر درونگراها زندگی می‌کنیم. حرفه‌ای‌های درونگرا این روزها به قله‌های اعتبار و موفقیت دست پیدا کرده‌اند.

اگر در شش ماهه اخیر سری به اینترنت زده باشید حتما متوجه شده‌اید که وب‌سایت‌هایی نظیر Business Insider، The Huffington Post و Forbes از یک واژه محبوب به مراتب استفاده می‌کنند: هوش عاطفی یا Emotional Intelligence. درک این مساله که دیگران چه احساسی دارند، اینکه بیش از صحبت‌کردن گوش دهید و در هر لحظه درک عمیقی از احساساتتان داشته باشید و بدانید که آن احساسات را چگونه مدیریت کنید، چیزی است که روانشناسان اصطلاح «هوش عاطفی» را بر آن نهاده‌اند. بسیاری از رهبران درونگرای امروزی یا در میان افرادی قرار گرفته‌اند که از هوش عاطفی بالایی برخوردارند و یا هوش عاطفی خود را تقویت کرده‌اند. این مهم، نکته طلایی موفقیت برای یک رهبر درونگراست.

در ادامه به معرفی پنج رهبر درونگرای موفق خواهیم پرداخت که هوش عاطفی آنها اهداف کسب‌وکارشان را به سطح بالاتری ارتقا داده است.
[/av_textblock]

[av_slideshow size=’entry_with_sidebar’ animation=’slide’ autoplay=’true’ interval=’3′ control_layout=’av-control-hidden’]
[av_slide id=’2425′][/av_slide]
[av_slide id=’2426′][/av_slide]
[av_slide id=’2427′][/av_slide]
[av_slide id=’2428′][/av_slide]
[/av_slideshow]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

۲٫ Larry Page مؤسس و مدیراجرایی Google

Larry Page همراه با Sergey Brin یکی از مؤسسان بزرگترین موتور جستجوی جهان یعنی Google بوده و هم اکنون سمت مدیر اجرایی آن را بر عهده دارد. وی ۴۲ سال داشته و در شهر East Lansing از ایالت Michigan امریکا به دنیا آمده است.

از دیدگاه شخصیت شناسی MBTI وی دارای تیپ INTP است. وی واژه «مدیرعامل درونگرا» را از یک اصطلاح غریب و نامأنوس به یک دارایی ارزشمند تبدیل کرد. در تمام دنیا Page را به عنوان رهبری می‌شناسند که دائماً نیاز به نوآوری و ابتکار دارد. به خصوص به عنوان یک رهبری دموکراتیک که در تمام سازمانش اعتقاد به برابری و مساوات دارد.

رویکرد آخر وی نسبت به کسب‌وکار یک راهکار فعالانه است که تمام درونگراها به آن اعتقاد دارد. (بسیار شبیه استراتژی غیرمتمرکز Warren Buffet نسبت به کسب‌وکار)

همانطور که می‌دانید داشتن ترجیح T یا فکری در Larry Page باعث شده تا وی به برابری و مساوات اعتقاد راسخ داشته باشد.

این مقاله ادامه دارد….

مجتبی کریمی، دپارتمان MBTI خانه توانگری

منبع: Truity

[/av_textblock]

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط